تصویربرداری

 

سونوگرافی رادیولوژیسی تی اسکن

 


ام آر آی


اهم فعالیت ها و خدمات قابل ارائه:


MRI از تمامی اندام ها ، مفاصل و بافتهای بدن با و بدون تزريق

MRI از تمامی عروق بدن (MRA وMRV)

MRI از سیستم ادراری کلیه ها و مثانه MRV


نکات قابل توجه :

كليشه هاي بيماران 20 دقيقه بعد از انجام و گزارش كتبي آن 48 ساعت بعد تحويل بيماران ميگردد.

جهت انجام MRI  ارائه درخواست پزشک الزامی است.

پرسش نامه ای که در پذیرش تحویل شما می گردد جهت تشخیص بیماری شما بسیار مهم است ، لذا به دقت آن را مطالعه و تکمیل فرمایید.

در صورتیکه دارای باطری قلبی ، پروتز یا اعضای مصنوعی هستید ، سیستم ارتودنسی (روی دندانها) دارید یا در صورت وجود ترکش یا هرگونه قطعه فلزی دیگر در بدن خود حتماً به مسئول پذیرش اطلاع دهید.

جهت انجام MRI حتماً از لباس راحت و بدون شی خارجی (لباس یکبارمصرف و بهداشتی) که در اختیار شما گذاشته میشود استفاده نمایید.

از به همراه آوردن هر گونه کارتهای اعتباری ، بنزین ، موبایل ، ریموت ، سوئیچ ،کلید ،سنجاق سر ، گیره سر، عصا و هر شی فلزی دیگر به بخش MRI جداً خودداری نمایید.

انجام MRI برای شما عزیزان هیچ خطری نداشته ، فقط به همراه داشتن وسایل فلزی برای شما و دستگاه ، آسیب پذیر و خطرناک می باشد.لذا حتماً آنها را به فرد همراه یا مسئول مربوطه در بخش تحویل دهید.

جهت انجام یک MRI خوب ، لطفاً خونسرد و آرام و بی حرکت تا پایان عکسبرداری روی تخت دستگاه بخوابید و مطمئن باشید صدا و تصویر شما توسط دوربین زیر نظر کارشناسان MRI می باشد و شما به راحتی می توانید با وی ارتباط برقرارنمایید.


امیدواریم با همکاری شما عزیزان و تهیه یک MRI دقیق بتوانیم در تشخیص و درمان بیماری به پزشک معالج شما کمک کنیم.

 

آخرین رویداد

سمینار دوستش بدار تا دوستت بدارد

زمان : 20 اردیبهشت

مکان : گرمدره

جزئیات بیشتر
محب مهر

"بیمارستان محب مهر ، بیمارستانی فوق تخصصی است که در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه، خدمات درمانی را با کیفیت مطلوب، در محیطی ایمن و مبتنی بر همدلی، احترام، پاسخگویی مهربانانه و بر گرفته از آخرین دستاوردهای علمی ارائه می نماید."

محب مهر هیچ سهامداری ندارد و در سال 1389 جایزه کارآفرین برتر در بخش خدمات را به خود اختصاص داده است.