صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > سی و ششمین سمینار مدیریتی مجموعه بیمارستان های محب
 


  چاپ        ارسال به دوست

سی و ششمین سمینار مدیریتی مجموعه بیمارستان های محب

 

سی و ششمین سمینار مدیریتی مجموعه بیمارستان های محب ، با عنوان " کارکنان شاد ؛ بیماران خوش حال " با هدف بررسی راهکارهای ایجاد انگیزه در کارکنان جهت تقویت روحیه و امکان ارائه خدمات بهتر به بیماران از تاریخ 96/9/1 لغایت 96/9/3 در مجتمع آهوان شهر چابکسر برگزار گردید.

در این سمینار که با حضور گروه کثیری از مسئولین واحد ها ، سرپرستاران ، سوپروایزرها و مدیران ارشد مجموعه بیمارستان های محب برگزار شد ، سخنرانان مباحث مختلفی در خصوص نحوه ی طراحی محیط شاد و نحوه ایجاد انگیزه در کارکنان ارائه نمودند.

در روز نخست سمینار ، جناب آقای دکتر مهدی برزگر معاونت اجرایی بیمارستان محب کوثر، مباحثی در خصوص بهترین محیط های کاری جهت ارائه خدمات و عواملی که باعث شادتر شدن کارکنان و در نتیجه رضایت بیش تربیماران می شود پرداختند.در ادامه جناب آقای عباس برزگر کارآفرین برتر در زمینه گردشگری و جذب توریست در مورد عوامل موثردر موفقیتش، تجربیات و دستاوردهای خود در حوزه ی کارآفرینی و گردشگری مطالبی را ارائه نمودند. در روز دوم سمینار جناب آقای دکترعلی میر صادقی در خصوص هوش مثبت نگرPQ (positive intelligence quotient) و راهکار های تقویت انگیزه در محیط کار سخنرانی کردند.جناب آقای دکتر اعتمادیان و جناب آقای دکتر محقق نیز دیگر سخنرانان این سمینار بودند.برنامه های ورزشی و تفریحی،بازی های مدیریتی ،برگزاری جشن تولد کارکنان آذر ماهی و تقدیم هدایای تولد به آنها از سایر برنامه های این سمینار بود.


٠٩:١٩ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٣٦    /    تعداد نمایش : ١٨٦خروج
تجربه بیماران
تجربه بیماران تجربه بیماران از بیمارستان محب مهر
 پرسش و پاسخ
پرسش و پاسخ سوالات خود را از ما بپرسید
آخرین رویداد

روز چپ دست ها

زمان : 22 مرداد

مکان : آمفی تاتر بیمارستان

توضیحات بیشتر
محب مهر

"بیمارستان محب مهر ، بیمارستانی فوق تخصصی است که در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه، خدمات درمانی را با کیفیت مطلوب، در محیطی ایمن و مبتنی بر همدلی، احترام، پاسخگویی مهربانانه و بر گرفته از آخرین دستاوردهای علمی ارائه می نماید."

محب مهر هیچ سهامداری ندارد و در سال 1389 جایزه کارآفرین برتر در بخش خدمات را به خود اختصاص داده است.