صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > جشن پایان سال بیمارستان محب مهر
 


  چاپ        ارسال به دوست

جشن پایان سال بیمارستان محب مهر

 

مطابق سنت همه ساله جشن پایان سال بیمارستان محب مهر در تاریخ 12/12/96 و با حضور اعضاء محترم هیأت مدیره و هیأت امناء، مدیران ارشد محب مهر، مسئولین و کارکنان و میهمانان از بیمارستان های محب کوثر و هاشمی نژاد برگزار گردید.
در این مراسم پر شور و شعف، در ابتدا ریاست محترم بیمارستان جناب آقای دکتر شاه حسینی در خصوص اهداف سال 97 سخنرانی ایراد نمودند و در ادامه جناب آقای خسروی مدیریت بیمارستان از عملکرد سال 96 و میزان حصول اهداف در این سال و اهداف کمی سال 97 گزارشی ارائه نمودند و از کارکنان و مسئولین جهت عملکرد یکساله تشکر و قدردانی نمودند.
در ادامه جناب آقای مهندس فنایی عضو محترم هیأت امناء مؤسسه محب از شور و شوق موجود در کارکنان و همیاری و عملکرد مناسب آن ها تشکر نمودند.
کارکنان منتخب نمونه سال 96 در این جشن معرفی شدند تا با انگیزه ای مضاعف در سال جدید به فعالیت خود ادامه دهند.
در این مراسم بسیار زیبا چند کلیپ از نحوه شکل گیری محب، نحوه استقرار استانداردها و گزارش تصویری در سال 96 از محب پخش گردید.
و در خاتمه آقای حسن ریوندی کمدین معروف، با اجرای برنامه ای شاد و پرهیجان انرژی تاره ای به کارکنان جهت شروع سال 97 شمسی بخشیدند.

 


١٠:٣١ - دوشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٥٣    /    تعداد نمایش : ١٧٦خروج
تجربه بیماران
تجربه بیماران تجربه بیماران از بیمارستان محب مهر
 پرسش و پاسخ
پرسش و پاسخ سوالات خود را از ما بپرسید
آخرین رویداد

روز چپ دست ها

زمان : 22 مرداد

مکان : آمفی تاتر بیمارستان

توضیحات بیشتر
محب مهر

"بیمارستان محب مهر ، بیمارستانی فوق تخصصی است که در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه، خدمات درمانی را با کیفیت مطلوب، در محیطی ایمن و مبتنی بر همدلی، احترام، پاسخگویی مهربانانه و بر گرفته از آخرین دستاوردهای علمی ارائه می نماید."

محب مهر هیچ سهامداری ندارد و در سال 1389 جایزه کارآفرین برتر در بخش خدمات را به خود اختصاص داده است.