صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تشکیل تیم پویا 2


  چاپ        ارسال به دوست

تشکیل تیم پویا 2

 در شرایط کنونی مدیران بیشترین وقت و نیروی خود را صرف شناسایی محیط خارجی و داخلی سازمان می کنند و سایر وظایف روز مره را تفویض اختیار می نمایند. کارکنان زمانی می توانند به خوبی از عهده وظایف محوله خود برآیند که از مهارت، دانش و توانایی لازم  برخوردار بوده و اهداف سازمان را به خوبی بشناسند. لذا  فراهم کردن بستری مناسب جهت  توانمندسازی کارکنان این امکان را به سازمان می دهد که به شیوه ای خلاقانه و نوآورانه  عمل کرده و برنامه های کسب و کارش را به گونه ای عرضه کند که موقعیت خود را همواره در بهترین حالت حفظ نماید.

بیمارستان محب مهر نیز با آگاهی از مزایای توانمند سازی کارکنان در سازمان با هدف

· بهبود و ارتقا توانمندی کارکنان

· کشف استعدادهای بالقوه کارکنان

· استفاده از خرد جمعی و مدیریت مشارکتی و تسهیم  کارکنان در مسئولیت ها

· افزایش رضایت شغلی کارکنان

تیم پویا (2) را راه اندازی نموده است.

تیم پویا (2) با مشارکت بیش از 30 نفر از پرسنل در ادامه تیم پویا (1) تشکیل شد. برای شکل گیری این گروه، اطلاع رسانی جمعی توسط اتوماسیون اداری صورت گرفت سپس افرادی که متقاضی بودند به واحد بهبود کیفیت مراجعه کردند و در نهایت پس از مصاحبه و  آزمون اولیه بیش از 30 نفر از پرسنل انتخاب شدند. این افراد به سه گروه تقسیم شدند که مدیر گروه اول آقای خسروی و همیار ایشان خانم حسن زاده، مدیر گروه دوم خانم فهیمی و همیار ایشان خانم مردانی و گروه سوم با مدیریت و همیاری خانم عطاری در قالب ارائه موضوعات تخصیص داده شده و مطابق برنامه زمان بندی به ارائه مطالب و رقابت می پردازند.

در این فرایند به کارکنان خود کمک می کنیم تا حس اعتماد به نفس خویش را بهبود بخشند و با تکیه بر نقاط قوت، نقاط قابل بهبود خود را شناخته و آنها را بهبود دهند.

 


١٣:٤٧ - چهارشنبه ٨ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٣٦خروج
تجربه بیماران
تجربه بیماران تجربه بیماران از بیمارستان محب مهر
 پرسش و پاسخ
پرسش و پاسخ سوالات خود را از ما بپرسید
آخرین رویداد

سمینار دوستش بدار تا دوستت بدارد

زمان : 20 اردیبهشت

مکان : گرمدره

جزئیات بیشتر
محب مهر

"بیمارستان محب مهر ، بیمارستانی فوق تخصصی است که در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه، خدمات درمانی را با کیفیت مطلوب، در محیطی ایمن و مبتنی بر همدلی، احترام، پاسخگویی مهربانانه و بر گرفته از آخرین دستاوردهای علمی ارائه می نماید."

محب مهر هیچ سهامداری ندارد و در سال 1389 جایزه کارآفرین برتر در بخش خدمات را به خود اختصاص داده است.