صفحه اصلی > بخش ها و خدمات > آزمایشگاه 
آزمایشگاه

آزمایشگاه

 

  ریاست بخش : دکتر علی محمد امامی
  مسئول واحد : راهله آردانه
  شماره تماس :   88644566
  موقعیت : طبقه همکف

 

ویژگی های واحد:     

آزمایشگاه فوق تخصصی بیمارستان محب مهر با بهره مندی از پزشکان مجرب، کادری ماهر، تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های مدرن افتخار دارد با انجام آزمایشات روتین، اورژانسی، تخصصی، فوق تخصصی، غربالگری و تشخیص پیش از تولد(PND)، هورمون شناسی و ... در کمترین زمان و با بهترین کیفیت ، مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی دنیا به تمامی اقشار جامعه ارائه خدمت نماید.


دقت، صحت و سرعت انجام کار از شاخص های مهم این واحد بوده و نتایج آزمایشات بصورت ادواری توسط موسسات معتبر کنترل کیفی داخلی و خارجی مورد بررسی و تائید قرار می گیرد.

 

لازم به ذکر است آزمایشگاه بیمارستان محب مهر موفق کسب رتبه نخست اعتباربخشی ملی بیمارستان های کشور با نمره 94 از 100 و دریافت گواهینامه های ISO 10002 ، ISO 10015 ، OHSAS ، ISO 9001 ،  و همچنین بالاترین سطح رضایت مندی مراجعین (92/6 درصد در سال 1394 ) شده است.


این مجموعه علاوه بر پذیرش بیمه های پایه، طرف قرارداد با بیمه های مکمل نیز می باشد.

 

برای بهره گیری از خدمات آزمایشگاه:

جهت بهره گيري از خدمات تشخيصي آزمایشگاه ابتدا پزشک "درخواست" خود را با ذکر کامل نوع خدمت درخواستي در دفترچه بيمه مراجعه کننده يادداشت مي کند .سپس بيمار با دفترچه بيمه خود به واحد آزمایشگاه مراجعه مي نماید. در صورت نداشتن دفترچه بیمه و امکان استفاده بیمار از بیمه های تکمیلی با توجه به تنوع قراردادها و شرکت های بیمه گر، در دست داشتن معرفی نامه از بیمه مورد نظر جهت استفاده از خدمات تشخیصی آزمایشگاه الزامی می باشد.

 

 

 نکات مهم :

  در صورت آماده شدن جواب آزمایش به بیماران پیامک فرستاده می شود.
  در صورت درخواست بیماران امکان ارسال جواب با پیک و یا فکس وجود دارد.
  پزشکان و مراجعین می توانند با مراجعه به سایت بیمارستان با وارد نمودن کد رهگیری موجود بر روی قبض جوابدهی نتایج آزمایشات را مشاهده و دریافت نمایند.
  این مرکز به صورت شبانه روزی پاسخگوی مراجعین محترم جهت نمونه گیری و انجام آزمایشات و ارائه پاسخ می باشد.
     

 

تمام آزمایشات نیاز به آمادگی قبلی ندارند. اما انجام بیشتر آزمایشات نیازمند رعایت نکاتی است که اگر به خوبی رعایت شوند موجب رسیدن به نتایج درست آزمایشگاهی می گردند.


راهنمای مراجعه کنندگان به آزمایشگاه

آمادگی های پیش از انجام آزمایش

نکات مهمی در مورد آزمایشات که باید بدانید

نوبت دهی اینترنتی  |  برنامه زمانی درمانگاه ها  |   خدمات محب مهر در یک نگاه  |  اعمال جراحی رایج در بیمارستان پمفلت های آموزشی برای بیماران

 

 

 

تجربه بیماران
تجربه بیماران تجربه بیماران از بیمارستان محب مهر
 پرسش و پاسخ
پرسش و پاسخ سوالات خود را از ما بپرسید
آخرین رویداد

روز چپ دست ها

زمان : 22 مرداد

مکان : آمفی تاتر بیمارستان

توضیحات بیشتر
محب مهر

"بیمارستان محب مهر ، بیمارستانی فوق تخصصی است که در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه، خدمات درمانی را با کیفیت مطلوب، در محیطی ایمن و مبتنی بر همدلی، احترام، پاسخگویی مهربانانه و بر گرفته از آخرین دستاوردهای علمی ارائه می نماید."

محب مهر هیچ سهامداری ندارد و در سال 1389 جایزه کارآفرین برتر در بخش خدمات را به خود اختصاص داده است.