صفحه اصلی > راهنمای مراجعین > بیمه های طرف قرارداد 
بیمه های طرف قرارداد


در صورتي که از خدمات يکي از شرکت هاي بيمه بهره مي بريد مي توانيد از اين مزيت در بيمارستان محب مهر استفاده کنيد. اما اگر تحت پوشش هيچ بيمه اي هم نيستيد، نگران نباشيد. ما همچنان شما را پذيرش کرده و با همان کيفيت به شما خدمت خواهيم داد.در ايران دو نوع بيمه وجود دارد، بيمه پايه و بيمه تکميلي. اگر شما يکي از بيمه هاي پايه ( بیمه سازمان تامین اجتماعی و یا بیمه خدمات درمانی ) را دارا هستيد، شرکت بيمه درصدي از هزينه شما را پرداخت خواهد کرد. اما در صورت بهره گيري از بيمه هاي تکميلي، اين شرکت ها سهم بيشتري از هزينه شما را (گاهي تمام هزينه را) پوشش مي دهند.جهت استفاده از بیمه تکمیلی نیاز به معرفی نامه از بیمه مورد نظر ضروری می باشد.


بیمه های پایه:


براي بيماران بستري:

براي استفاده از اين نوع بيمه، پزشک شما بايد "درخواست پذيرش" را با ذکر نام علت بستري در دفترچه بيمه شما بنويسد.


براي بهره گيري از خدمات تشخيصي:

براي هر يک از خدمات پاراکلينيکي(خدمات تشخيصي) مي بايست پزشک درخواست نوع خدمت خود را در برگه دفترچه بیمه ثبت و  سپس با دفترچه بيمه خود به هريک از بخش هاي پاراکلينيکي مراجعه نماييد.


بیمه های مکمل:

در صورتي که هم اکنون با يکي از بيمه هاي تکميلي قرارداد داريد، میزان پرداخت هزینه از طرف شما کاملا به سطح قرارداد شما با بيمه ارتباط دارد و قيمت خدمات در بيمارستان محب ثابت است. براي اطلاعات بيشتر در خصوص سطح قرارداد با شرکت بيمه خود تماس بگيريد. همچنين براي اطمينان از اينکه محب با بيمه شما قرارداد دارد به ليست زير مراجعه فرماييد و يا با پذيرش محب تماس بگيريد.


براي بيماران بستري:

زماني که پزشک "درخواست بستري" شما را مي نويسد شما بايد اين درخواست را به شرکت بيمه خود ببريد. در آنجا، آن شرکت يک معرفي نامه را به بيمارستان محب مي نويسد که بر طبق آن معرفي نامه، هزينه هاي شما محاسبه مي شود. سپس "درخواست بستري" و "فرم معرفي نامه بيمه" را به پذيرش بيمارستان ارائه دهيد. در صورتي که در خصوص نحوه پذيرش سوالي داريد، با تلفن هاي پذيرش محب تماس حاصل فرماييد.

در صورتیکه تحت پوشش بیمه های ذیل هستید

بیمه ایران، خدمات درمانی نیروهای مسلح، پارسیان،دانا، معلم، سینا، کارآفرین و یا کمک رسان

نیازی به مراجعه مستقیم به بیمه نمی باشد و امور مربوط به دریافت معرفی نامه از طریق وب سایت و یا فکس توسط بیمارستان انجام خواهد شد.


براي بهره گيري از خدمات تشخيصي:

در پذيرش بخش هاي سرپايي و بهره گيري از خدمات تشخيصي پزشک "درخواست" خودر را با ذکر کامل نوع خدمت درخواستي بر روي دفترچه بيمه يادداشت مي کند. سپس بيمار با دفترچه بيمه خود به هريک از بخش هاي سرپايي مراجعه مي کند. در صورت نداشتن دفترچه، در بیمه های تکمیلی با توجه به تنوع قراردادها در دست داشتن معرفی نامه از بیمه مورد نظر جهت ارائه خدمات الزامی می باشد.


بیمه های پایه طرف قرارداد :

بیمه سازمان تامین اجتماعی    
بیمه خدمات درمانی


بیمه های مکمل طرف قرارداد :

آرمان سامان  
آسیا سینا  
البرز تعاون  
خدمات درمانی نیروهای مسلح (ارتش) شرکت صنایع مس ایران  
ایران رازی  
پارسیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب
 
آتیه سازان حافظ (فقط جهت بیماران بستری) شرکت خدمات هوایی سامان
 
بانک تجارت هواپیمایی آسمان
 
بانک توسعه صادرات شرکت ارتباطات زیرساخت  
بانک رفاه کارگران دانا (فقط جهت بیماران بستری)
 
بانک سپه صندوق بازنشستگان شرکت نفت  
بانک صادرات شاغلین شرکت نفت
 
بانک کشاورزی کوثر  
بانک مرکزی کمک رسان ایران(SOS)  
بانک مسکن معلم  
بانک ملی ایران ملت  
بانک ملت میهن  
بانک صنعت و معدن ما(ملت ایران)  
بیمه نوین کار آفرین  

موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران 
         
         

آخرین رویداد

شما و صحنه

زمان : 30 دی

مکان : آمفی تات ربیمارستان

جزئیات بیشتر
محب مهر

"بیمارستان محب مهر ، بیمارستانی فوق تخصصی است که در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه، خدمات درمانی را با کیفیت مطلوب، در محیطی ایمن و مبتنی بر همدلی، احترام، پاسخگویی مهربانانه و بر گرفته از آخرین دستاوردهای علمی ارائه می نماید."

محب مهر هیچ سهامداری ندارد و در سال 1389 جایزه کارآفرین برتر در بخش خدمات را به خود اختصاص داده است.