صفحه اصلي > اخبار 
اخبار
 


اجرای طرح ملی کنترل فشار خون در بیمارستان محب مهر
همزمان با اجرای طرح ملی کنترل فشار خون از تاریخ 18 خرداد لغایت 15 تیرماه، بیمارستان محب مهر در این طرح ملی حضور فعال داشته و با برپائی دو ایستگاه در لابی و کلینیک قلب بیمارستان با کنترل فشار خون و ارائه آموزش سبک زندگی سالم، اقدام به ارائه خدمت به همشهریان محترم نموده است.
 پنج شنبه ٦ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارزیابی مراقبتی ایزو 45001 ، 10002 و 10015
بیمارستان محب مهر در تاریخ 26/3/98 جهت استانداردهای ایزو 45001 ( استاندارد مدیریت سلامت شغلی و ایمنی)، ایزو 10002 (استاندارد رسیدگی به شکایات) و 10015 (استاندارد آموزش) با حضور 4 نفر از ارزیابان شرکت نوآوران مورد ممیزی قرار گرفت. در این ارزیابی تمامی بخش های درمانی، پاراکیلینیکی و پشتیبانی بیمارستان مورد ارزیابی قرار گرفته و بیمارستان مجددا موفق به اخذ گواهینامه گردید .
 چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم افطاری موسسه محب
مراسم افطاری موسسه محب
مقارن با روز قدس در مراسم افطاری همه ساله موسسه محب، فاز یک اولین دهکده سلامت کشور با حضور آقای دکتر حسین کریم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز در محل دهکده سلامت در برغان کرج برگزار گردید.
 دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اندازه گیری فشارخون به مناسبت روز جهانی فشارخون
اندازه گیری فشارخون و ارائه توصیه های غذائی به مناسبت روز جهانی فشارخون در بیمارستان محب مهر در راستای ارتقاء سلامت جامعه
 دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اندازه گیری فشارخون و ارائه توصیه های غذائی به مناسبت روز جهانی فشارخون
اندازه گیری فشارخون و ارائه توصیه های غذائی به مناسبت روز جهانی فشارخون ( به صورت رایگان ) در کلینیک بیمارستان محب مهر روز شنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 8 الی 11
 چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور آقای مهران مدیری در بیمارستان محب مهر
حضور آقای مهران مدیری هنرمند محبوب در بیمارستان محب مهر جهت بازدید و ملاقات از بیمار
 دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید وزیر بهداشت کشور قزاقستان و هیئت همراه از بیمارستان محب مهر و هاشمی نژاد
تیم بازدیدکننده وزارت بهداشت قزاقستان با همراهی معاونت امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران در تاریخ 10 اردیبهشت ماه از بیمارستان محب مهر و مرکز درمانی هاشمی نژاد بازدید کردند. در این نشست ، علاوه بر معرفی بیمارستان محب مهر ، اطلاعات دقیقی از مدل مشارکت بخش دولتی و غیردولتی در بیمارستان های محب مهر و هاشمی نژاد ارائه شد و در ادامه تیم بازدید کننده از بخش هائی از بیمارستان بازدید کردند.
 سه شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه بازنگری برنامه استراتژیک بیمارستان
برنامه استراتژیک بیمارستان در تاریخ 14 اردیبهشت ماه مطابق روش همه ساله با حضور مدیران ارشد و میانی بیمارستان مورد بازنگری قرار گرفت . در این جلسه نقاط ضعف و قوت ، تهدیدها و فرصت ها مورد بررسی قرار گرفت و استراتژی های سال 98 تعیین گردید.
 دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سیل مهربانی در برابر سیل طبیعت
پزشکان و کارکنان مجموعه بیمارستان های «محب» اقلام مورد نیاز مناطق سیل زده مانند فرش، پتو، اقلام بهداشتی و غذایی را به مبلغ 12 میلیارد ریال به این مناطق ارسال کردند.
 دوشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دید و بازدید نوروزی سال 1398
به گزارش روابط عمومی بیمارستان محب مهر روز شنبه 17 فروردین ماه 98 به رسم هر سال مراسم دید و بازدید نوروزی در این بیمارستان برگزار شد.
 شنبه ١٧ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آخرین رویداد

اندازه گیری فشارخون و ارائه توصیه های غذائی

زمان : شنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 8 الی 11

مکان : کلینیک بیمارستان محب مهر

اطلاعات بیشتر
محب مهر

"بیمارستان محب مهر ، بیمارستانی فوق تخصصی است که در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه، خدمات درمانی را با کیفیت مطلوب، در محیطی ایمن و مبتنی بر همدلی، احترام، پاسخگویی مهربانانه و بر گرفته از آخرین دستاوردهای علمی ارائه می نماید."

محب مهر هیچ سهامداری ندارد و در سال 1389 جایزه کارآفرین برتر در بخش خدمات را به خود اختصاص داده است.