صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > آئین کلنگ زنی پروژه ساخت مرکز سرطان
 


  چاپ        ارسال به دوست

آئین کلنگ زنی پروژه ساخت مرکز سرطان

مراسم کلنگ زنی پروژه مرکز جامع پیشگیری و کنترل سرطان محب مهر در تاریخ 7/12/1397 مصادف با سالروز ولادت حضرت فاطمه برگزار گردید . 
این مراسم به اهتمام موسسه محب مهر سلامت پارس و با حضور دکتر کوهپایه زاده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران ، دکتر سلیمی شهردار منطقه سه ، دکتر اعتمادیان عضو هیئت امنا موسسه محب و جمعی از یاران موسسه محب در محل اجرای پروژه ؛ خیابان نلسون ماندلا، خیابان برادران شریفی برگزار گردید .
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران که به نمایندگی از وزیر محترم بهداشت در این مراسم حضور داشتند ضمن تقدیر از این اقدام مهم عنوان کردند : احداث این مرکز یک اقدام ارزشمند و خیر خواهانه در راستای نیاز حوزه سلامت جهت تشخیص و درمان بیماری سرطان است .
دکتر کوهپایه زاده بیان کردند : مجموعه محب تاکنون خدمات ضروری مهمی انجام داده است و ما همیشه  شاهد تلاشهای خیر اندیشانه و آینده نگرانه آن در سطح دانشگاه وملی می باشیم که امیدواریم این مرکز با مدل محب به بهره برداری برسد .
وی افزود : اگر ما نتوانستیم در بخش دولتی رسالت خود را کامل انجام دهیم باید این اقدام را در بخش های دیگر پیگیری و نظارت  نماییم ، در واقع مهم نیست ما درچه بخشی ایفای نقش می کنیم بلکه مهم ایجاد بستر مناسب برای خدمت با کیفیت به مردم است . ایشان حمایت و همکاری کامل دانشگاه را جهت اجرای این پروژه اعلام فرمودند  . 
سپس دکتر سلیمی ؛ شهردار منطقه 3  تهران ضمن گرامی  داشت یاد و خاطره مرحوم حاج محمدرضا اعتمادیان بنیانگذار  بیمارستان های زنجیره ای محب  اظهار نمودند : ما با افتخار ، همکاری خود را برای اجرا و  عملیاتی کردن  این پروژه که دارای استاندارد های بین المللی است،  اعلام می داریم و تمام اقدامات لازم را در این زمینه انجام می دهیم تا شاهد بهره برداری سریعتر این مرکز و رشد و بالندگی کشور باشیم .
در ادامه دکتر مسعود اعتمادیان اظهار داشت : موسسه محب دارای سابقه مفید  در ارتقاء خدمات درمانی کشور است امیدوارم با نیت خیر همه متولیان ، تعهد و مشارکت جمعی ، این مرکز آموزشی درمانی را با مشارکت سرمایه گذاران داخلی و خارجی ایجاد نماییم . وی موسسه محب را به عنوان یک بازوی دانشگاه علوم پزشکی ایران معرفی کرد و مشارکت جمعی را مطالبه نمود . 
در این مراسم مهندس سلیمانی ؛ مدیر پروژه در خصوص مشخصات فنی و عمرانی آن توضیحات لازم را بیان نمود و همچنین به گفته ایشان این مرکز به دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای برای تشخیص و درمان بیماری سرطان مجهز خواهد شد و بیماران با تعرفه مصوب وزارت بهداشت می توانند جهت تشخیص و پیشگیری سرطان به این مرکز مراجعه کنند . همچنین مهندس حقیقت طلب نماینده شرکت مطلب کیش در مورد تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز این مرکز تصریح کرد : در نظر داریم دستگاه های پیشرفته تشخیصی درمانی  که با استاندارد جهانی برابری می نماید را به ارزش 15 میلیون یورو بصورت مشارکتی تامین نماییم .
این مرکز شامل تمامی خدمات درمانی ، بستری ، شیمی درمانی و سایر بخش های درمان و تشخیص سرطان است . همچنین دستگاه های توموتراپی ، سایبرنایف ، Pet scan ، آزمایشگاه تخصصی ، بخش آندوسکوپی ، بخش های بستری ، کلینیک های تخصصی و تصویر برداری کامل از امکانات این مرکز می باشد . 


١١:٥٥ - سه شنبه ٧ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٢٢٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٢خروج
آخرین رویداد

اندازه گیری فشارخون و ارائه توصیه های غذائی

زمان : شنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 8 الی 11

مکان : کلینیک بیمارستان محب مهر

اطلاعات بیشتر
محب مهر

"بیمارستان محب مهر ، بیمارستانی فوق تخصصی است که در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه، خدمات درمانی را با کیفیت مطلوب، در محیطی ایمن و مبتنی بر همدلی، احترام، پاسخگویی مهربانانه و بر گرفته از آخرین دستاوردهای علمی ارائه می نماید."

محب مهر هیچ سهامداری ندارد و در سال 1389 جایزه کارآفرین برتر در بخش خدمات را به خود اختصاص داده است.